Witamy na naszej stronie internetowej!

Witamy serdecznie na naszym nowo otwartym sklepie internetowym. W naszej ofercie znajdą Państwo obszerną ofertę firanek i zasłon. Dekoracje okienne gotowe, szyte pod indywidualne zamówienie i cięte z metrażu.  Nasz sklep wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego zamówienia, fachową pomocą, rzetelnymi informacjami. 

Powierzając nam realizację zamówienia możecie państwo być pewni że oddajecie je w dobre ręce. Dokładne sprawdzenie materiału przed wysyłką, staranna i dobrze wykonana usługa szycia na pewno zbudują trwałą relację i chęć powrotu po nowe produkty. W naszej ofercie na pewno nie będą znajdował się tanie chińskie wyroby które po jednym użyciu będą nadawały się jedynie do kosza -  stawiamy na jakość oferowanych produktów, bo tylko ona pozwoli się w pełni i na długo cieszyć zakupionymi firanami. 

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży tekstyliów za pośrednictwem internetu pozwala nam nieustannie poszerzać ofertę i oferować tylko sprawdzone produkty. Cztery działy sprzedaży na allegro, dwa duże sklepy internetowe i wykwalifikowana kadra pracowników mówią same za siebie. 

Zapraszamy do kontaktu i zakupów! 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl